?

Log in

No account? Create an account
ProLINE
yacht design & enginering
Facebook post: Миколаїв - місто корабелів 
14 Июнь 2018 г. 13:02
Facebook post:
Миколаїв - місто корабелів
14 июня 2018 г.


    Якщо вибрати лише одне слово, щоб описати проекти ProLINE, це - ексклюзив. Підприємство розроблює проекти різних типів суден. Але сильна характерна риса, буквально обличчя ProLINE - це вишуканий дизайн парусних та моторних яхт експедиційного класу. Проекти виконані та втілюються переважно для іноземного замовника. Серед яскравих робіт для вітчизняного флоту - розробка інтер'єрів для перспективних кораблів ВМС України.
    Проектно-дизайнерське бюро ProLINE з 2003 року виконує проектування та супроводження побудови суден. За минулий час розроблено десятки проектів. Окрім яхт, це - пасажирські та судна технічного флоту, лоцманські й гідрографічні катери тощо. Цікавим напрямком є розробка проектів суден багатоцільового призначення, що можуть бути використані як для різноманітних цивільних потреб, так і для вирішення охоронних, рятувальних чи науково-дослідних завдань.
    Для майбутніх замовлень підприємство проводить науково-дослідні роботи по створенню сучасних суден з малою площиною ватерлінії. Проекти реалізуються за сучасними міжнародними стандартами. Проектування виконується у системі Rhinoceros. Бюро співпрацює з усіма провідними фірмами-постачальниками ексклюзивного обладнання з усього світу. Наприклад: ProLINE вже більше 14 років є партнером Volvo Penta.
Враховуючи значний експортний потенціал суден ProLINE, побажаємо розвитку вітчизняним верфям для втілення цих проектів в Україні.


This page was loaded окт 21 2019, 3:36 am GMT.