Spirus (spirus) wrote in proline_design,
Spirus
spirus
proline_design

Facebook post: Миколаїв - місто корабелів

Facebook post:
Миколаїв - місто корабелів
14 июня 2018 г.


    Якщо вибрати лише одне слово, щоб описати проекти ProLINE, це - ексклюзив. Підприємство розроблює проекти різних типів суден. Але сильна характерна риса, буквально обличчя ProLINE - це вишуканий дизайн парусних та моторних яхт експедиційного класу. Проекти виконані та втілюються переважно для іноземного замовника. Серед яскравих робіт для вітчизняного флоту - розробка інтер'єрів для перспективних кораблів ВМС України.
    Проектно-дизайнерське бюро ProLINE з 2003 року виконує проектування та супроводження побудови суден. За минулий час розроблено десятки проектів. Окрім яхт, це - пасажирські та судна технічного флоту, лоцманські й гідрографічні катери тощо. Цікавим напрямком є розробка проектів суден багатоцільового призначення, що можуть бути використані як для різноманітних цивільних потреб, так і для вирішення охоронних, рятувальних чи науково-дослідних завдань.
    Для майбутніх замовлень підприємство проводить науково-дослідні роботи по створенню сучасних суден з малою площиною ватерлінії. Проекти реалізуються за сучасними міжнародними стандартами. Проектування виконується у системі Rhinoceros. Бюро співпрацює з усіма провідними фірмами-постачальниками ексклюзивного обладнання з усього світу. Наприклад: ProLINE вже більше 14 років є партнером Volvo Penta.
Враховуючи значний експортний потенціал суден ProLINE, побажаємо розвитку вітчизняним верфям для втілення цих проектів в Україні.


Tags: "Байтерек", "Северина", Судостроение, Яхт-профи, мега-яхты, моторные яхты, проект, яхтинг, яхты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments